Het GreenHouse-team tot je dienst

Maak kennis met de mensen achter het poetsbureau voor huishoudhulp met dienstencheques GreenHouse. Ze staan tot je dienst met dagelijkse, operationele of andere vragen.

Gedelegeerd Bestuurder

Dagelijkse leiding
Operationeel team
Personeelsdienst
Back Office
Kwaliteitszorg

Gedelegeerd Bestuurder

Philip.Nichelson GreenHouse tot je dienstPhilip Nichelson
namens Nastor NV :
philip@greenhouse-vlaanderen.be

Dagelijkse leiding

Nancy.Nichelson GreenHouse dienstencheques tot je dienstNancy Nichelson
Operationeel Directeur
nancy@greenhouse-vlaanderen.be
Jo Rotsaert GreenHouse dienstencheques tot je dienstJo Rotsaert
Financieel-Administratief Directeur
jo@greenhouse-vlaanderen.be
Vicky Vervaeke GreenHouse dienstencheques tot je dienstVicky Vervaeke
Operationeel Manager
vicky@greenhouse-vlaanderen.be

Operationeel team

Lieve Vanhoutte GreenHouse dienstencheques tot je dienstLieve Vanhoutte
Field Manager
lieve@greenhouse-vlaanderen.be
Emilie Clinckemaillie GreenHOuse dienstencheques tot je dienstEmilie Clinckemaillie
Field Manager
emilie@greenhouse-vlaanderen.be
Romina Vanhove GreenHouse dienstencheques tot je dienstRomina Vanhove
Mobiele dossierbeheerder
romina@greenhouse-vlaanderen.be

????????????????????????????????????Justine Vlerick 
Mobiele dossierbeheerder
justine.vlerick@greenhouse-vlaanderen.be

Personeelsdienst

Ann-Sofie Madou GreenHouse dienstencheques tot je dienstAnn-Sofie Madou
Verantwoordelijke payroll en sociale wetgeving
annsofie@greenhouse-vlaanderen.be
Karoline Crispyn GreenHouse dienstencheques tot je dienstKaroline Crispyn
Verantwoordelijke HR, bedrijfspsycholoog
karoline@greenhouse-vlaanderen.be
Lieselotte Houzet GreenHouse dienstencheques tot je dienstLieselotte Houzet
Payroll en sociale wetgeving
lieselotte@greenhouse-vlaanderen.be
Fanny Blondeel GreenHouse dienstencheques tot je dienstFanny Blondeel
administratieve ondersteuning HR en payroll
fanny@greenhouse-vlaanderen.be
Justyna Wisniowska GreenHouse dienstencheques tot je dienstJustyna Wisniowska
Begeleiding niet-Belgische werknemers
justyna@greenhouse-vlaanderen.be

Back Office

Sylvie Van de Maele GreenHouse dienstencheques tot je dienstSylvie Van de Maele
Management assistant
sylvie@greenhouse-vlaanderen.be

Annemie Coucke
Onthaal en administratie
annemie.coucke@greenhouse-vlaanderen.be

Liesbeth Claeys
Marketing manager
liesbeth@greenhouse-vlaanderen.be

Olivier Plancke
Logistiek
olivier@greenhouse-vlaanderen.be

Stijn De Snoeck
Facility manager
stijn@greenhouse-vlaanderen.be

Kwaliteitszorg

Fabienne Collie GreenHouse dienstencheques tot je dienstFabienne Collie
Kwaliteitsverantwoordelijke, ombudsdienst
fabienne@greenhouse-vlaanderen.be
Christine Verhelle GreenHouse dienstencheques tot je dienstChristine Verhelle
Kwaliteitscoach
christine@greenhouse-vlaanderen.be

????????????????????????????????????Sabin Nevelsteen
Kwaliteitscoach
sabin.nevelsteen@greenhouse-vlaanderen.be

Kim Polfliet
Kwaliteitscoach
kim@greenhouse-vlaanderen.be
Wil je graag ook de bedienden in onze kantoren leren kennen, surf dan even naar ‘kantoren’ of tik bovenaan je gemeente of postcode in. Dan kom je bij het kantoor dichtst in je buurt terecht. Tot je dienst!

GreenHouse beschikt momenteel over 32 kantoren in heel Vlaanderen. Loop er gerust even binnen of contacteer een van onze medewerkers, ze staan tot je dienst.